Individuální fotbalové tréninky pro nejmenší

Hrají vaše děti fotbal? Chtějí zlepšit své individuální herní činnosti? Chcete, aby byl trénink přizpůsoben pouze potřebám vašeho dítěte, aby co nejlépe fotbalově rostlo?

Rádi vaše děti připravíme ve všech fotbalových oblastech, ať už se jedná o techniku, taktiku, kondici, mentální stánku hráče, ale i na to, jak ve fotbalu využít své individuální silné stránky.
Věk pro individuální tréninky není omezen.

Doba trvání: 1 hodina
Termíny: dle dohody
Místo: TJ Sokol Větrušice (u Klecan), nebo dle domluvy Praha a okolí
Cena: 799 Kč
Cena zahrnuje: pronájem hřiště, tréninkové vybavení, trénink pod vedením zkušených a profesionálních trenérů
Trenéři: Lucie Martínková

Důležité informace: Přihlášení je závazné a lze jej zrušit nejpozději 48 hodin před začátkem termínu, jinak trénink propadá.

Máte další otázky ohledně individuálních fotbalových tréninků? Rádi vám vše zodpovíme na e-mailu info@lmacademy.cz nebo na telefonním čísle +420 773 470 040.

Individuální fotbalové tréninky pro profesionály

Máš velké fotbalové sny a jdeš si za tím, co chceš? Přeješ si hrát za nejlepší české a zahraniční kluby?

Individualizace tréninků dle postů (útočník, záložník, obránce), je nesmírně důležitá a často opomíjená v klubech. Pojď detailně pracovat na tom, co nejvíce potřebuješ pro svůj rozvoj. Zaměřujeme se na individuální rozvoj hráče tak, aby své dovednosti co nejvíce využil v zápasech na daném postu. Individuálním přístupem, efektivně zlepšujeme kvality krok za krokem, aby si hráč splnil svůj sen.

Doba trvání: 1 hodina
Termíny: dle dohody
Místo: TJ Sokol Větrušice (u Klecan)
Cena: 1 hráč 799,-, 2 hráči 600,-/os., 3-4 hráči 450,-/os.
Cena zahrnuje: pronájem hřiště, tréninkové vybavení, trénink pod vedením zkušených a profesionálních trenérů, analýza hráče, konzultace
Trenéři: Lucie Martínková

Důležité informace: Přihlášení je závazné a lze jej zrušit nejpozději 48 hodin před začátkem termínu, jinak trénink propadá.

Máte další otázky ohledně individuálních fotbalových tréninků? Rádi vám vše zodpovíme na e-mailu info@lmacademy.cz nebo na telefonním čísle +420 773 470 040.

Skupinové fotbalové tréninky

Baví vaše děti fotbal? Chtějí se v něm zdokonalovat, zlepšovat své herní přednosti a získat pevné základy pro prvoligové fotbalové kluby?

Skupinové fotbalového tréninky pořádáme v průběhu celého roku a zaměřujeme se na komplexní rozvoj hráčů od taktických, technickým, kondičních dovedností až po mentální stránku hráče. Tréninky jsou vhodné pro dívky i chlapce ve věku od 6 do 15 let. Jsou vždy uzpůsobeny schopnostem a dovednostem dané skupiny, aby byly maximálně efektivní.

Skupinové tréninky: 4 – 12 hráčů

Doba trvání: 1 hodina
Termín: každou středu od 15 – 16 hodin (trénink se uskuteční v případě dosažení min. počtu hráčů, tj. 4)
Místo: TJ Sokol Větrušice (u Klecan)
Cena: 299 Kč / osoba
Cena zahrnuje: pronájem hřiště, tréninkové vybavení, trénink pod vedením zkušených a profesionálních trenérů
Trenéři: Lucie Martínková

Důležité informace: Přihlášení je závazné a lze jej zrušit nejpozději 48 hodin před začátkem termínu, jinak trénink propadá.

Máte další otázky ohledně skupinových fotbalových tréninků? Rádi vám vše zodpovíme na e-mailu info@lmacademy.cz nebo na telefonním čísle +420 773 470 040.

Přihláška na fotbalový trénink

* v případě individuálního tréninku vyberte prosím Vámi upřednostňované datum.
Úhrady probíhají až na základě námi vystavené faktury, kterou Vám zašleme do e-mailu.

Kde tréninky probíhají?